Miejsca gdzie prowadzimy szkolenia

Kraków (Tyniec)

Tyniec to miejscowość włączona aktualnie do Krakowa. Słynie z przepięknego klasztoru opactwa Benedyktynów, którego budowę rozpoczęto w XI w. Klasztor jest otwarty dla turystów, przyjerzdżających tu licznie. Opactwo znajduje się w bezpiecznej okolicy, przez którą biegnie nowo powstała ścieżka rowerowo-spacerowa wzdłuż Wisły.

kurs motorowodny radymno

Zek Radymno

Zbiornik w  Radymnie powstał w wyniku wydobywania w tym miejsciu kruszcu w latach 60. Dla odwiedzających to miejsce, dostępne jest strzeżone kąpielisko w okresie letnim. Istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego tj. kajaki, łodzie żaglowe itp., od tutejszego Stowarzyszenia Kulturalno-Turystycznego. Bardzo dużym atutem jeziora jest wysoki poziom czystości wody.

Zalew Sosina (Jaworzno)

W tej urokliwej miejscowości każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku nad wodą. Można spędzić czas aktywnie, pedałując na rowerku wodnym, używając siłowni polowej, albo relaksując się na piaszczystej plaży. Dla chcących zostać na dłużej, powstał szereg nowoczesnych domków z możliwością wynajęcia.

kursy motorowodne sosina

Zalew Rożnowski

Zalew Rożnowski powstał dla celu budowy elektrowni Rożnów i stał się istnym zagłębiem turystycznym. Widok jeziora w lekko górzystym terenie większości przypadnie do gustu. W miejscowościach dookoła znajduje się mnóstwo hoteli, domków pod wynajem oraz restauracji. Warto również wybrać się do oddalonego o ok.12 km Nowego Sącza.

Zalew Zemborzycki (Lublin)

Miejsce idealne na camping, spacery i odpoczynek. Dookoła zbiornika znajduje się wiele atrakcji turystycznych oraz historycznych dla dzieci i dorosłych. Można korzystać z ogólnodostępnych plaż i z prywatnych ośrodków znajdujących się niedaleko linii brzegowej, m.in. Park Linowy oraz Park wodny.

Jezioro Zegrzyńskie (Warszawa)

Jeden z bardziej znanych zalewów w naszym kraju. Zegrze jest jeziorem o bardzo dużej powierzchni, łączącym się z rzeką Narew. Zarówno latem jak i zimą okolica przyciąga do siebie urokiem i możliwościami. Całe multum okoliczych ośrodków oferuje  wypożyczenie żaglówek, motorówek, bojerów i innych sprzętów. Oddalając się nieco od jeziora, w dozwolonym do tego miejscu. można zapuścić wędkę.

Zarezerwuj miejsca na jednym ze szkoleń