Kurs motorowodny Jezioro Rożnowskie

 • Cena kursu: 650 zł
 • Koszt egzaminu: 250 zł – osoby dorosłe, 125 zł – uczniowie i studenci dzienni do 26 roku życia
 • Miejsce szkolenia: Hotel Venue & Spa, Gródek nad Dunajcem 24, 33-318 Gródek nad Dunajcem
 • Rozpoczęcie kursu: 10:00
 • Sprawdź najbliższe terminy

sprawdź, jak dojechać

Widzimy się tylko jeden dzień!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń: (pracujemy również w niedzielę)

+48 505 234 000

+48 695 886 430

Jak wygląda kurs na patent sternika motorowodnego na Jeziorze Rożnowskim?

Jeśli zdecydujesz się na kurs na patent sternika motorowodnego na Jeziorze Rożnowskim, wybierzesz termin i uiścisz opłatę egzaminacyjną, otrzymasz dostęp do kursu teoretycznego.

Szkolenie teoretyczne na Sternika Motorowodnego zawiera:

 • wykłady – obejrzysz je w dowolnym czasie, w domu, przy kawie albo czymś tam 😊
 • podręcznik w pliku PDF – świetnie napisany, przejrzysty, bez zbędnego lania wody
 • bazę pytań egzaminacyjnych – warto się sprawdzić i potwierdzić swoją wiedzę
 • filmy z nauką węzłów – z tym bywa problem, ale ogarniemy to na żywo

Szkolenie praktyczne na Sternika Motorowodnego:

Tu już spotykamy się w realu. Po zapoznaniu się, omówieniu budowy i wyposażenia łodzi motorowej przechodzimy do manewrów, pracy jako załoga, poprawnego cumowania… Przed egzaminem państwowym jest czas na przypomnienie/naukę węzłów, konsultacje z instruktorem oraz omówienie najważniejszych zagadnień dotyczących przepisów, bezpieczeństwa itp.

Jak wygląda egzamin na patent sternika motorowodnego na Jeziorze Rożnowskim?

Bezpośrednio po szkoleniu spotykamy się na egzaminie państwowym, podczas którego sprawdzimy Wasze umiejętności praktyczne i teoretyczne:

 • manewry łodzią motorową
 • pracę w charakterze załogi
 • umiejętność wiązania węzłów żeglarskich
 • test teoretyczny jednokrotnego wyboru składający się z 75 pytań (można zrobić aż 10 błędów i test jest zaliczony). Na napisanie testu wyznaczony jest czas 90 min.

Jak długo trwa kurs na sternika motorowodnego? 

W trosce o czas i wygodę naszych klientów opracowaliśmy autorski system szkolenia polegający na: samodzielnym przygotowaniu teoretycznym; jednodniowym kursie praktycznym na żywo oraz następującym po nim egzaminie państwowym. Czas który spędziłbyś na dojazdach, wykładach stacjonarnych, możesz zaoszczędzić pochłaniając wiedzę w domu w dowolnie wybranym czasie. Widzimy się tylko jeden dzień!!! – to wygoda oraz niesamowita oszczędność czasu.

Czy patent motorowodny uprawnia do pływania skuterem wodnym?

Oczywiście!!! 😊 😊 😊 


Ile kosztuje kurs sternika motorowodnego?

Nasz kurs to wydatek 600 zł, do którego dochodzi koszt egzaminu czyli 250 zł lub 125 zl dla studentów dziennych i uczniów do 26 roku życia. Dodatkowo oferujemy możliwość uzyskania certyfikatu międzynarodowego ISSA, certyfikatu SRC oraz po uzyskaniu patentu sternika motorowodnego możliwość przystąpienia do egzaminu na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających.


Do czego uprawnia patent sternika motorowodnego?

Patent sternika motorowodnego to bardzo przydatna rzecz. To uprawnienia, które dają szereg różnego rodzaju możliwości: nieograniczone pływanie rekreacyjne po wodach śródlądowych, a jest gdzie pływać: Mazury, Pętla Żuławska, Pętla Wielkopolska, Odra, Zalew Szczeciński i niezliczona ilość rzek, kanałów, jezior i lokalnych akwenów. I wisienka na torcie: możemy pływać w porze dziennej łodziami do 12 m długości kadłuba po wodach osłoniętych i przybrzeżnych morskich. Dzięki temu możemy poruszać się po tak atrakcyjnych akwenach jak Chorwacja, Grecja, Norwegia, Szwecja i wiele innych. Nie zapominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, znajomości przepisów, rozsądku i na pewno przyda się kurs radiooperatora SRC.


Jak zdobyć uprawnienia sternika? 

Najprościej i najszybciej: zadzwoń do nas, napisz maila lub zapisz się przez stronę.

Jezioro Rożnowskie to pięknie usytuowany akwen u podnóża Beskidów, który daje nam możliwość realizowania motorowodniackiej pasji. Na południu Polski to jedno z nielicznych miejsc, gdzie można swobodnie przemieszczać się łodzią motorową czy skuterem wodnym. Dla żeglarzy to trudny akwen: nierówne wiatry, odbicia od gór, ale dla nas, motorowodniaków tylko pływać i pływać.

Do zobaczenia na pokładzie!!!